TwojaWycieraczka.pl - wycieraczki wejściowe

Skontaktuj się z nami

574-056-480
biuro@twojawycieraczka.pl
STREFY CZYSZCZĄCE

Aluminiowe wycieraczki obiektowe to doskonały pomysł na zachowanie czystości wewnątrz pomieszczeń. Dobrze skomponowany system wycieraczek jest w stanie przechwycić do 80% brudu wnoszonego do budynku, co przekłada się na zredukowanie kosztów utrzymania czystości obiektu oraz przedłużenie żywotności podłóg. Jeżeli nie ma możliwości skomponowania w budnku strefy czyszczącej polecamy skorzystanie z wycieraczek aluminiowych z wkładami mieszanymi.(Przykład: wkład szczotkowo-gumowy)

Przykład strefy czyszczącej przy założeniu, że cały ciąg składa się z wycieraczek aluminiowych z wkładami osuszająco-czyszczącymi.

Strefa I

Umiejscowiona jest na zewnątrz budynku, gdzie następuje wstępne czyszczenie obuwia. Zadaniem tej strefy jest przechwycenie grubozioarnistego brudu (np. błoto, śnieg, piach), a także wody. Preferowana wycieraczka alumuniowa z wkładem szczotkowym.

Strefa II

Umiejscowione jest poza drzwiami wewnątrz budynku. Ta strefa ma za zadanie przechwycenie drobnoziarnistego brudu jak i wilgoci, która znajduję się w naszym obuwiu. Preferowana wycieraczka alumuniowa z wkładem gumowym.

Strefa III

Ta strefa umiejscowiona jest wewnątrz budynku tuż po strefie II. Strefa ma za zadanie osuszać obuwie jak i oczyszczać z drobnych pozostałości. (np. pył, kurz). Jest ostatnim etapem czyszczenia, wchłania wilgoć z obuwia, która zostaje we włóknach wycieraczki. Preferowana wycieraczka alumuniowa z wkładem tekstylnym.

Smiley face
Wycieraczki obiektowe a strefa czyszczenia

Dobrze skomponowana strefa oczyszczania jest w stanie zatrzymać do 80% zabrudzeń poza obiektem co pozwala zmniejszyć koszty utrzymania obiektu. Czytaj więcej o strefach czyszczenia Tutaj

strzałka do góry